Závěsy

Závěsy

Závěsy spojují dvířka skříňky s korpusem. V závislosti na typu závěsu se dvířka dají otvírat v různě velkém úhlu.

BLUMOTION pro závěsy CLIP top
Nová stránka perfektního pohybu
S BLUMOTION si uživatelé kuchyní den co den vychutnávají měkké a tiché dovírání dvířek svého nábytku. Nyní se BLUMOTION prezentuje z nového hlediska – na straně závěsu. Díky pozici na straně závěsu se systém spouští brzy, a zajišťuje tak perfektní pohyb během celého procesu zavírání

TIP-ON pro dvířka
TIP-ON pro bezúchytková dvířka Mechanický způsob otvírání bezúchytkového nábytku
Stačí zlehka ťuknout a nábytková dvířka se vyklopí v příjemném úhlu otevření, bezúchytkové čílko se tudíž dá pohodlně a snadno uchopit, tak, abyste jej mohli dále otevřít podle Vaší potřeby.

Není důležité, zda jsou dvířka ze dřeva, skla či kovu – TIP-ON můžete v obývacích místnostech využít úplně všude, a rovněž jej můžete použít v kombinaci se všemi závěsy CLIP top bez pružiny

CLIP top BLUMOTION
CLIP top BLUMOTION s INSERTA „Naprosto všechno“ v novém závěsu
Závěs CLIP top BLUMOTION stanoví nové dimenze: Tato vytříbená a vynikající technika pro nejvyšší komfort pohybu je nyní uložena v úplně nejmenším prostoru – přímo v misce závěsu. CLIP top BLUMOTION je zdrojem množství nových možností při koncipování a uspořádání dvířek.

CLIP top
BLUMOTION pro CLIP top Systém závěsů s mechanizmem CLIP
Velký úhel otevření zajistí komfortní přístup do vnitřku skříňky. CLIP top rovněž vyniká díky vysokému komfortu, snadné montáži i jednoduché demontáži bez nářadí, rozličným možnostem využití a elegantnímu designu.

 SG KUCHYNĚ - tradiční Český výrobce kuchyní, vestavných skříní, ložnic a koupelnového nábytku

Webdesign STUDIO VIRTUALIS