Pracovní desky

Pracovní desky

Druhy kuchyňských pracovních desek

 
•  Dřevotřískové kuchyňské pracovní desky
•  Masivní kuchyňské pracovní desky
•  Lehčené kuchyňské pracovní desky
•  Pracovní kuchyňská deska z umělého kamene
•  Pracovní kuchyňská deska z přírodního kamene
•  Skleněné pracovní desky

Dřevotřískové kuchyňské pracovní desky postformingované
U tohoto provedení kuchyňské pracovní desky je nosným materiálem je surová dřevotřísková deska P2, povrchově upravená odolným HPL laminátem tl. 0,6 – 0,8 mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. K těmto pracovním kuchyňským deskám u nás naleznete v odpovídajících dekorech i obkladové panely a těsnící lišty. Používáme pracovní kuchyňské desky těchto výrobců Egger, Kronospan, Thermopal, Polyform.

Masivní kuchyňské pracovní desky
Masivní kuchyňské pracovní desky jsou vyráběny z kvalitně vysušeného tvrdého dřeva upraveného na tl. 40 mm. U těchto pracovních desek je potřeba provést povrchovou úpravu.

Lehčené kuchyňské pracovní desky
Aktuální designové trendy zdůrazňují hodnoty nábytku tloušťkou použitého materiálu. Lehčené pracovní desky splňuj tento požadavek a zároveň se vyznačuje nízkou váhou pracovní kuchyňské desky. Bez námahy vytvoří požadované spojení moderních tvůrčích ideí s atraktivními dekory a povrchy. Používáme pracovní lehčené kuchyňské desky těchto výrobců Egger, Kronospan.

Pracovní kuchyňská deska z umělého kamene
Pracovní desky z umělého kamene nabízí zářivou eleganci, širokou škálu barev a struktur, vysokou životnost, odolnost proti chemikáliím, oděru, poškrábání či pořezání.

Pracovní kuchyňská desky z přírodního kamene
V přírodním kameni nabízíme převážně žulu a mramor ve více než 70 dekorech. Na přání jsme schpni dodat i jiné druhy materiálu. Pracovní desky z přírodního kamene nabízíme v tloušťce 2 až 10 cm

Skleněné pracovní desky
V duvhu nejnovějších trendů jsme rozšířili nabídku pracovních desek o skleněné pracovní desky.Skleněné pracovní desky se dají nalakovat do více než 1000 barev, a tak si už můžete být jisti, že pracovní deska bude ladit k prostředí celého interieru. Pracovní desky do kuchyně jsou vyrobeny z tvrzeného skla, které je vysoce odolné vůči změnám teplot a prudkým nárazům.

 SG KUCHYNĚ - tradiční Český výrobce kuchyní, vestavných skříní, ložnic a koupelnového nábytku

Webdesign STUDIO VIRTUALIS