Vybavení

Vybavení

Závěsy

Závěsy spojují dvířka skříňky s korpusem. V závislosti na typu závěsu se dvířka dají otvírat v různě velkém úhlu.

BLUMOTION pro závěsy CLIP top
Nová stránka perfektního pohybu
S BLUMOTION si uživatelé kuchyní den co den vychutnávají měkké a tiché dovírání dvířek svého nábytku. Nyní se BLUMOTION prezentuje z nového hlediska – na straně závěsu. Díky pozici na straně závěsu se systém spouští brzy, a zajišťuje tak perfektní pohyb během celého procesu zavírání

TIP-ON pro dvířka
TIP-ON pro bezúchytková dvířka Mechanický způsob otvírání bezúchytkového nábytku
Stačí zlehka ťuknout a nábytková dvířka se vyklopí v příjemném úhlu otevření, bezúchytkové čílko se tudíž dá pohodlně a snadno uchopit, tak, abyste jej mohli dále otevřít podle Vaší potřeby.

Není důležité, zda jsou dvířka ze dřeva, skla či kovu – TIP-ON můžete v obývacích místnostech využít úplně všude, a rovněž jej můžete použít v kombinaci se všemi závěsy CLIP top bez pružiny

CLIP top BLUMOTION
CLIP top BLUMOTION s INSERTA „Naprosto všechno“ v novém závěsu
Závěs CLIP top BLUMOTION stanoví nové dimenze: Tato vytříbená a vynikající technika pro nejvyšší komfort pohybu je nyní uložena v úplně nejmenším prostoru – přímo v misce závěsu. CLIP top BLUMOTION je zdrojem množství nových možností při koncipování a uspořádání dvířek.

CLIP top
BLUMOTION pro CLIP top Systém závěsů s mechanizmem CLIP
Velký úhel otevření zajistí komfortní přístup do vnitřku skříňky. CLIP top rovněž vyniká díky vysokému komfortu, snadné montáži i jednoduché demontáži bez nářadí, rozličným možnostem využití a elegantnímu designu.

 

Výklopy

U systému výklopů se dá čely pohybovat směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř horní skříňky.

Systém výklopů AVENTOS přesvědčí vysoce komfortní obsluhou: Výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost jsou další výhody AVENTOS. 
 
Všestranné systémy výklopů firmy Blum

 • AVENTOS HF – skládací výklop: dvoudílné čelo se skládá směrem nahoru.
 • AVENTOS HS – výkyvný výklop: jednodílné čelo se vyklápí nad korpus.
 • AVENTOS HL – zdvihací výklop: jednodílné čelo se paralelně zvedá nahoru.
 • AVENTOS HK – výklop: jednodílné čelo se vyklápí nahoru.
 • AVENTOS HK-S – malý výklop: jednodílné čelo se vyklápí nahoru

 

Zásuvky

Systémy výsuvů existují v kuchyni, v koupelně, v obývacím pokoji i v ložnici, stejně jako v kanceláři. Pro tyto různé prostory bytu nabízíme vhodná řešení – vedení pro dřevěné zásuvky a kompletní systémy výsuvů z kovu.

Nezávisle na plném nebo lehkém naložení výsuvů, měkkém nebo rázném posouvání – díky BLUMOTION se výsuvy vždy zavírají měkce a tiše. 
 
Systémy výsuvů firmy Blum

 • TANDEMBOX: Systém BOX se skrytým vedením pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu
 • TANDEM: Skrytý systém vedení pro dřevěné zásuvky
 • METABOX: Úsporný systém BOX pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu
 • STANDARD: Úsporný systém vedení pro dřevěné zásuvky
 • TIP-ON pro TANDEM a TANDEMBOX. Bezúchytková čílka hrají v moderním designu nábytku stále větší a významnější roli. S TIP-ON, mechanickým otvíráním, otevřete bezúchytková čela u zásuvek a výsuvů bez sebemenší námahy, stačí na ně jen jednou ťuknout
 • SERVO-DRIVE pro systémy výsuvů. Krátké ťuknutí na čílko bez úchytky nebo jemné zatažení za úchytku stačí, a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou automaticky elektrickým způsobem. To zajistí více volnosti obsluhy i pohybu a vysoký komfort otvírání pro každou obývací místnost. SERVO-DRIVE můžete využívat se systémy výsuvů TANDEM a TANDEMBOX. Vysokou kvalitu pohybu v kuchyni navíc podporuje BLUMOTION, řešení pro zavírání měkce a tiše

 

Úchytky

Výběr vhodné úchytky je po výběru dvířek a pracovní desky třetím nejdůležitějším prvkem při návrhu celé kuchyně. V našem sortimentu naleznete základní kovové úchytky a knopky, různé druhy relingových (hrazdy) madel, úchytkové profily a zápustné (zadlabávací) úchytky. Věšáky v rúzných tvarových a materiálových modifikacích. Materiály, ze kterých jsou úchytky vyrobeny a konečné povrchové úpravy jsou možné tyto: kovové, hlíníkové, dřevěné, porcelánové, kombinované, s vkládanými kameny Swarovski a v neposlední řadě i úchytky gumové a plastové.

 

Drátěný program

Drátěný a šatní program díky své šíři nabízí maximální variabilitu, pohodlí a přístup do hůře dostupných míst.

Drátěný a šatní program

• Kuchyňský program
• Výsuvné koše
• Systém pro rohové skříňky
• Závěsný program
• Potravinová skříň
• Šatní program

SG KUCHYNĚ - tradiční Český výrobce kuchyní, vestavných skříní, ložnic a koupelnového nábytku

Webdesign STUDIO VIRTUALIS